Bahçeşehir Rotary Kulübü'nde bayrak teslimi | Yelpaze İstanbul
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Bahçeşehir Rotary Kulübü'nde bayrak teslimi17.06.2019 14:15

Bahçeşehir Rotary Kulübü'nde bayrak teslimi

Bahçeşehir Rotary Kulübü'nde bayrak teslimi


Bahçeşehir Rotary Kulübü 2018-2019 yılında Ali Rıza Ayın başkanlığında gerçekleştirdiği  başarılı projelerle bayrağı 2019-2020 yılı için dönem başkanı Av.Nihal Ekin'e teslim etti.


Bu haber 190 kez okundu.


  

Bahçeşehir Şark Sofrası'nda gerçekleşen devir teslim töreninde Rotary Ailesi bir aradaydı.

Ali Rıza Ayın başkanlığında 2018-2019 yılında ekonomiden, sağlığa, eğitimden kültür sanata konusunda uzman isimler konuşmacı olarak katıldıkları toplantılarda bölge halkıyla buluştular. Yine aynı dönemde Darüşşafaka'dan, Şehit Şerife Bacı İlkokuluna eğitim-öğretim ihtiyaçları adına onlarca sponsorluk gerçekleştirilirdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı'ndan, 23 Nisan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına milli bayramların coşkuyla kutlanması adına Bahçeşehir Sivil Toplum Kuruluşları ile ortaklaşa işbirlikleri sağlandı. 19 Mayıs milli mücadelemizin 100.yılında Bahçeşehir Rotary Kulübü'nün yıllardır büyük özveriyle hazırladığı ve başarıyla yaşama dönüştürdüğü ROTAATA projesi de yine bu yıl tarihe imzasını gururla attı. İstanbul Dolmabahçe'den Atatürk ve Türk Bayraklarıyla donatılan yelkenliler Ata'nın izlediği rotadan Samsun'a uğurlanırken, Samsun'da da görkemli kutlamalara ev sahipliği yapıldı. 

Bahçeşehir Rotary Kulübü 2019-2020 yılı Dönem Başkanı Nihal Ekin'e teslim alınan bayrak sonrası düşüncelerini sorduk.

Ekin " Bir yıl boyunca başarı ve titizlikle başkanlık görevini yürüten Ali Rıza Başkanımdan görevi devralmak benim için çok mutluluk verici. Bahçeşehir Rotary Kulübü bir çok başarılı projeleri gerçekleştirmiş bir sivil toplum kuruluşudur. Böylesine başarılı ve saygın bir derneğin başkanı olarak seçilmek benim için büyük bir onur. Bu sorumluluğun bilinci ve tüm kulüp üyelerinin desteğiyle başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyorum. Her yıl gerçekleştirdiğimiz projelerimizin yanında yeni projelerde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Her zaman olduğu gibi diğer Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte dayanışma halinde bir yıl geçireceğiz.. " dedi.

 

Bahçeşehir Rotary Kulübü 2019-2020 yılı Dönem Başkanı Av.Nihal Ekin'i Tanıyalım
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 2004 yılından bu yana Ekin Hukuk Bürosu’nda serbest Avukatlık yapmakta. Avukat Fuat Ekin ile 2006 yılında evlenen çiftin 12 yaşında Nehir Ekin isimli bir kız çocukları var. Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında üye ve Yönetim Kurulu üyeliği yapan Ekin, halen Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Yönetim Kurulu üyesi.

 


Etiketler: bahçeşehir rotary kulübü -ali rıza ayın -nihal ekin -2018-2019 dönemi -2019-2020 - rotaaata

Diğer Aktüel / Yaşam haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.yelpazeistanbul.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz.
haberyazilimi.com - Copyright