Bahçeşehir Spradon QUARTZ Sakinleri ayaklandı!  | Yelpaze İstanbul
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Bahçeşehir Spradon QUARTZ Sakinleri ayaklandı! 23.02.2019 14:45

Bahçeşehir Spradon QUARTZ Sakinleri ayaklandı!

Bahçeşehir Spradon QUARTZ Sakinleri ayaklandı!


Bahçeşehir Spradon Quartz site sakinleri artan aidatlar ve haksız talep edildiğine inandıkları ek ödemelerle mağdur edildiklerini, site yönetiminin yıllardır inşaatı yapan şirket Kuzu Grup yönetiminde olduğunu ve tek taraflı alınan kararlarla yıllardır haklarının çiğnendiğini belirttiler.


Bu haber 995 kez okundu.

1000 dairenin üzerinde site sakinin yaşadığı sitede isyan edenler, aralarında kurdukları whatsup guruplarıyla iletişime geçtiler. Çok kısa sürede biraraya gelen ev sahipleri ve kiracılar 23.02.2019 günü mevcut site yönetimine itiraz dilekçeleriyle başvurdular.

İtiraz dilekçelerinde sitenin yönetim planına göre 25.01.2008 yılında başlayan ve 10 yıl süre ile görevde olan geçici yönetiminin süresinin 25.01.2018 tarihinde dolduğunu belirtirken, mevcut geçici yönetimin genel kurul yapmadığını ve yeni yönetimi belirlemediğini aktardılar.

Bu bağlamda mevcut yönetimin geçersiz olduğunu belirten site sakinleri, yönetimin sunduğu 01.01.2019- 31.12.2019 aylık tahmini işletme projesinin ve aidat artışının kabul edilemez olduğunu belirterek isyan ettiler. Site yönetimi önümüzdeki haftalarda toplantının gerçekleşeceğini ve itirazların değerlendireceğini söyleseler de, site sakinlerinin haklı öfkesi ve geçmişe yönelik hak mağduriyetleri arayışları süreceğe benziyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yelpaze İstanbul- 23.02.2019/ 14:30


Etiketler: spradon -quartz -bahçeşehir -itiraz -aidat -yönetim

Diğer Bahçeşehir haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.yelpazeistanbul.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz.
haberyazilimi.com - Copyright