Akbatı 2.Gençbatı Festivali’nde Gençler buluşuyor | Yelpaze İstanbul
Ana Sayfa
Aktüel / Yaşam

Mücedeleci bir yaşamın 1 Kişilik Dev Kadro'ya Dönüşüm Hikayesi...

Mücedeleci bir yaşamın 1 Kişilik Dev Kadro'ya Dönüşüm Hikayesi...
  • Mücedeleci bir yaşamın 1 Kişilik Dev Kadro'ya Dönüşüm Hikayesi...
  • Türkiye en stresli 11.ülke oldu
  • CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine topyekün kenetlendi...
  • Satın alma davranışı en çok kokudan etkileniyor
  • Faik Öztrak; Minareyi çalan kılıfını uyduramamış
Ana Sayfa >> Akbatı 2.Gençbatı Festivali’nde Gençler buluşuyor16.05.2017 17:54

Akbatı 2.Gençbatı Festivali’nde Gençler buluşuyor

Akbatı 2.Gençbatı Festivali’nde Gençler buluşuyor


19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusu bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Gençbatı Festivali’ ile Akbatı AVYM’de yaşanacak.


Bu haber 1313 kez okundu.

 
19 Mayıs Cuma günü ünlü şarkıcı Cem Belevi’nin mini akustik konser ve söyleşisiyle başlayacak etkinlikler, 20 Mayıs Cumartesi günü gazeteci Nazenin Tokuşoğlu moderatörlüğünde genç ve başarılı sporcular Milli Yüzücü Beliz Şen, Milli Jimnastikçi Ferhat Arıcan ve Milli Eskrimci Fatma Zehra Köse ile gerçekleştirilecek söyleşiyle devam edecek. Alana kurulacak Trickbox oyunu ise iki gün boyunca misafirlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, gençlere yönelik keyifli etkinliklerin ve sevilen ünlü isimlerin yer alacağı “2.Gençbatı Festivali” 19  - 20 Mayıs günlerinde Akbatı AVYM’de gerçekleşecek. Konser ve söyleşilerle renklenecek festivalde, ekrana gözlerini kırpmadan bakma hedefli Trickbox oyunu ile katılımcılar iki gün boyunca eğlence dolu anlar yaşarken elde edecekleri süreye göre çeşitli hediyeler kazanma fırsatını bulacak.
2.Gençbatı Festivali 19 Mayıs Cuma günü saat 14:00’te, Cem Belevi söyleşisiyle başlayacak.  Genç hayranlarıyla buluşacak olan Belevi, söyleşide oyunculuk ve müzik kariyeri hakkında merak edilenleri paylaşırken mini bir akustik konser de verecek.
Festivalin ikinci gününde ise dünyada Survivor’a katılan ilk gazeteci unvanına da sahip olan Nazenin Tokuşoğlu moderatörlüğünde “Genç ve Başarılı Sporcular” söyleşisi gerçekleşecek.  Söyleşide, Milli Yüzücü Beliz Şen, Milli Jimnastikçi Ferhat Arıcan ve Milli Eskrim Sporcusu  Fatma Zehra Köse, sporculuk kariyerleri ve başarıları hakkında bilinmeyenleri anlatacak. Tokuşoğlu ve genç sporcuların 20 Mayıs Cumartesi saat 14:00’te gerçekleştirecekleri söyleşide gençler, sporcu olmak hakkında merak ettikleri tüm soruların yanıtını bulabilecek. 


Etiketler: Cem Belevi -akbati -19 mayıs -festival -bahcesehir -akbati avm -

Diğer Etkinlikler haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.yelpazeistanbul.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz.
haberyazilimi.com - Copyright