Röportajımız sizlerle...  | Yelpaze İstanbul
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Röportajımız sizlerle... 20.12.2017 13:25

Röportajımız sizlerle...

Röportajımız sizlerle...


Akbatı Koru bloklarında yeni açtığı kliniğinde hizmet verecek olan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Cafer Arslan ile çalışmalarını konuştuk...


Bu haber 1140 kez okundu.

Öncelikle sizi tanıyarak sohbetimize başlamak isteriz...

1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2006 tarihinde de Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlığımı tamamladım. Uzmanlık eğitimi sırasında Estetik cerrahi, el -mikrocerrahi ve deri kanserleri konusunda çalışmalarda bulundum, çok sayıda ulusal ve uluslararası yayınlar yaptım. Eğitim sonrasında Edirne, Kayseri ve Çorlu da çeşitli özel hastanelerde çalıştım. Temmuz 2017 tarihinden buyana kendi kliniğimde hizmet vermekteyim.

Okuyucularımıza çalışmalarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kliniğimizde ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemlerle tedaviler gerçekleştirmekteyiz.

Kliniğimizde ameliyatlı yöntemler; Burun estetiği, meme estetiği (meme büyütme, meme küçültme, dikleştirme), karın germe, yağ alınımı (liposuction), jinekomasti (erkekte meme büyümesi), kepçe kulak ameliyatı, göz kapağı estetiği, yüz germe, kol ve uyluk germe, estetik olmayan ameliyatlar el cerrahisi mikrocerrahi, benlerin alınması, yanık yara tedavisi doğuştan mevcut olan bozuklukların tedavisi, cilt kanserlerinin tedavisini sıralayabilirim.

Ameliyatsız yöntemler: Botox, dolgu, PRP, çeşitli askı yöntemleri olarak gerçekleşmekte...

Burun estetiği kimlere uygulanabilir?

Burun estetiği genel olarak 18 yaşını doldurmuş, burunda şekil bozukluğu ve nefes almada zorluğu olan ve ameliyata engel olmayan her hastaya yapılabilir.

Estetik uygulaması öncesi hasta ne ile karşılaşabileceğini önceden görebiliyor mu?

Önce ameliyat olmuş hasta resimleri üzerinden ve hastanın görüntüleri üzerinde detaylı çalışma yaparak, yapılacak burun hakkında bilgi vermekteyiz.

Estetik herhangi bir işlem yaptıracak kişilerin nelere dikkat etmeleri gerekir?

 Öncelikle çok yaygın olan “güzellik merkezi” “estetik merkezi” gibi kuruluşlara dikkat edilmelidir. Bu gibi yerlerde işlemler genellikle doktor dışındaki kişilerce yapılmaktadır. Eğer doktorsa "Plastik Cerrahi Uzmanı" veya "Dermatolog" olması gerekmektedir . Sosyal medyada haberleri zaman zaman duymaktayız. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak için uzmanlıkla ilgili diploması sorgulanmalıdır. Yasal olarak “medikal estetik hekimi “diye bir kavram yoktur. Bu çok önemlidir.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz...

Sağlıklı günler dilerim.

 


advertorial 


Etiketler: op.dr.cafer arslan -akbatı -koru sitesi -burun estetiği -plastik cerrahi -estetik - cafer arslan

Diğer Güzellik haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.yelpazeistanbul.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz.
haberyazilimi.com - Copyright