Yelpaze İstanbul

"Global Düşün, Yerel Uygula"

Bahçeşehir’de Hızlı Okuma ve Hafıza Eğitimi’ne yoğun katılım…

“Amacımız ÖĞRENMEYİ kolaylaştırmak…”

Bahçeşehir’de BADER Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitimi “ücretsiz deneme dersi” yoğun bir katılımla gerçekleşti.

BADER’de Hakan Aysel Eğitmenliğinde gerçekleşen eğitime çocuklar ve yetişkinler bir arada katıldılar. Kolay ve akıcı okuma ile dikkatin anlamaya yönelmesini, zihinsel eğitimlerle algıların daha seçici olmasını sağlayarak yeni bilgilerin sentezlemesini hedefleyen eğitimde katılımcılar da uygulamalara katılarak kendilerini test etme şansı buldular. BADER Eğitim Merkezi- USHEM işbirliği ile gerçekleşecek eğitim programı kapsamında, kişinin yorum gücünü arttırması, okumada daha başarılı olması, okumanın sağladığı birikimlere kavuşması, neden-sonuç ilişkisi kurabilmesi ile becerisinin arttırılması, motivasyonu ve konsantrasyonu güçlendirerek beyindeki sinir hücreleri arasında iletişimin hızlanması, dolayısıyla beynin gelişiminin artması ile de “öğrenmeyi”  kolaylaştırmak hedefleniyor.

Hafta içi ve haftasonu çocuk ve yetişkinler kategorisinde 3 ay boyunca süren 1.kur eğitimleri çok yakında başlıyor.

Detaylı bilgi ve sınırlı sayıdaki kontenjan için Bader Eğitim Merkezi Koordinatörü Zelal Şahin’den (0532 367 60 99) bilgi edinebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: