Yelpaze İstanbul

"Global Düşün, Yerel Uygula"

İTO’dan üyelerine yeni web portalı ve aplikasyon uygulaması

İstanbul Ticaret Odası yayınladığı basın duyurusu ile yeni web portalını ve aplikasyon uygulamasını üyeleriyle paylaştı. İTO’ya üye işletmeler sayfamızın en altında yer alan linklerden erişim sağlayabilirler.

Web portal yenileme projemizin son halkası olan mobil uygulamamızın da 2021 yılı Ocak ayı itibarıyla tamamlanarak, yayına girdiğini bildirmekten büyük mutluluk duyuyorum. Mobil uygulamamızı cep telefonunuzdan “GOOGLE PLAY veya APP STORE” mağazalarından “İstanbul Ticaret Odası” olarak aratıp yükleyebilir, tüm online işlemlerinizi artık cep telefonlarınızdan uygulamamız aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. 

Online hizmette güçlü bir altyapı ve başarılı bir dönüşüm süreci yaşadığımız dönemde, Dijital İTO hedefine ulaşma yönünde büyük bir adım daha atmanın onurunu yaşıyoruz.
Bildiğiniz üzere Odamız web portalını yenilemiş ve 2020 yılının hemen başında hizmete almıştık. İstatistikler genel ziyaretçi sayımızın % 30, işlem hızının % 52, online belge alımının % 48 ve mobil cihazlardan girişlerin % 73 arttığını gösteriyor. Bu da dijital dönüşüme verdiğimiz önemin, üyelerimiz nezdinde yankı bulduğunu ve pandemi döneminde işlerini kolaylaştırdığını ortaya koyuyor.
Bir diğer yeniliğimiz de artık üyelerimize 7 gün 24 saat online faaliyet belgesi vermeye başladık. Bu hizmetimizin de üyelerimizin işlerini hızlandıracağını umuyoruz. 
Bu temennilerle İTO mobil uygulamasıyla işlerinizin daha kolay olduğu, sağlık ve bereket dolu yeni bir yıl geçirmenizi diliyorum.

Saygılarımla.

Şekib AVDAGİÇ
İstanbul Ticaret Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Apple Store (iOS İşletim Sistemi) İçin İndirme Linki:
https://apps.apple.com/tr/app/i-to/id1537966911?l=tr

Google Play (Android İşletim Sistemi) İçin İndirme Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skylandsoft.itomobile

%d blogcu bunu beğendi: