"Global Düşün, Yerel Uygula"

“Sahne Tozu Yutanlar”da bu hafta Cem Davran ve Hakan Gerçek’in sohbeti sizlerle

2 min read

Zorlu PSM YouTube kanalının yeni serisi “Sahne Tozu Yutanlar”da bu hafta Cem Davran ve Hakan Gerçek’in sohbetine konuk oluyoruz.

Dijital dünyaya yepyeni perspektiflerden içerik sunmayı sürdüren Zorlu PSM’nin tiyatrodan müziğe danstan müzikale kadar pek çok farklı sanat dalını aynı heyecanla sahnede icra eden sanatçıları bir araya getirdiği yepyeni dijital serisi “Sahne Tozu Yutanlar”da bu hafta Cem Davran ve Hakan Gerçek’in keyifli sohbetine misafir oluyoruz.

Dijital dünyaya kazandırdığı yepyeni formatlardaki içerikleriyle seyircilere farklı deneyim ve bakış açıları sunmayı sürdüren Zorlu PSM, şimdi de “Sahne Tozu Yutanlar” programı ile izleyicileri sahnede olmanın heyecanını, deneyimli isimlerin ağzından dinlemeye davet ediyor.

Sevilen tiyatrocular Cem Davran ve Hakan Gerçek’ten keyifli sahne sohbeti

Her hafta, sahneyi aynı heyecanla tecrübe etmiş sanatçıların birbirlerine merak ettiklerini sordukları ve sahne tozu yutmanın kendileri için anlamını konuştukları Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Sahne Tozu Yutanlar”da bu hafta deneyimli tiyatrocular Cem Davran ve Hakan Gerçek’in sohbetine ortak oluyoruz.

Tiyatroya yıllarını vermelerinin yanı sıra çok yakın iki arkadaş da olan Cem Davran ve Hakan Gerçek’in keyifli sohbetinde izleyiciler sanatçıların sahne özlemlerinin yanı sıra bu zamana kadar sahnede yaşadıkları pek çok eğlenceli anıyı da dinleme imkanı bulacaklar. Sahnede olmanın anlamının sahnenin asıl sahiplerinden sunan “Sahne Tozu Yutanlar”ın yeni bölümünü 26 Ocak Salı gününden itibaren Zorlu PSM YouTube kanalından izleyebilirsiniz.