Yelpaze İstanbul-31.03.2021/ 19:10

Bahçeşehir’de meydana gelen silahlı çatışmada olayı gerçekleştirenlerin yabancı uyruklu oldukları, 2 ölü 2 yaralı olduğu ve yaralılardan birinin ağır durumda olduğu bilgisine ulaşıldı. Çatışmaya girenlerden 1 kişinin kaçtığı bilgisi de görgü tanıklarından elde edilen bilgiler dahilinde. Polis geniş güvenlik önlemleri alırken olay mahallinde yolda yatan 2 cesedin savcılık soruşturması adına bekletildiği görünüyor.

Kamuoyuna Önemle Duyurulur

Bahçeşehir’de yaşanan silahlı çatışma elbette bölge yaşayanlarını tedirgin etmiştir. Objektif habercilik gereği bizlerde yayın kuruluşu olarak yaşananlara dair en sıcak bilgileri sizlerle paylaştık.

Ancak olay yerinin çevresinde birçok işletme bu yaşananlardan hem tanıklık ettikleri hem de sonrasında ticari faaliyetleri yönünde endişe duymaktadır. Yelpaze İstanbul yayınları olarak bizlere ulaşan bilgilerde yaşanan çatışma ile işyerlerinin hiçbir ilgisi olmadığı, ancak üzücü olan çatışmanın cadde üzerinde onlarca insanın hizmet aldığı işletmelerin önünde, otobüs durağının bitişiğinde gerçekleşmiş olmasıdır.

Pandemi nedeniyle çok zor şartlarda hizmet veren işletmelerin bu kaygı dolu görüntülerle zarar görmemesi adına video paylaşımlarını yayından kaldırma kararı almış bulunmaktayız.

Yelpaze İstanbul

"Hayat Paylaştıkça Güzel"

By ubk