"Global Düşün, Yerel Uygula"

Büyükçekmece Tepekent’te göl manzaralı bahçeli yeni ev adresiniz KOZAK VİLLALARI

2 min read

Büyükçekmece’nin parlayan yıldızı Tepekent’e 51.252 m2 arsa üzerinde kurulu 51 adet villadan oluşan yeni bir bahçeli ev projesi KOZAK VİLLALARI geliyor. Tamamı Büyükçekmece Gölü manzaralı çevresi yeşil alanla kaplı villa projesi, 600-900 m2 arasında bahçe payına sahip 4+1 ve 5+1 dubleks villalardan oluşacak. Lansman fiyatları ile satışa çıkan proje, tamamladığı örnek villasıyla tanıtımlarına başlayarak yeni ev sahiplerini bekliyor…

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Hadımköy ve Silivri lokasyonlarının tam ortasında, İstanbul’un az katlı yapılaşma örneğini temsil eden Tepekent’te yeni bir bahçeli villa projesi KOZAK VİLLALARI yaşama geçiyor.

Projeye dair detaylı bilgileri Proje Tanıtım Koordinatörü Sevim Yavuz’dan aldık.

“Kozak Villaları Projemizin tamamı müstakil olarak yapılacak ve villalarımız ortalama 600 m2 ile 900 m2 arası arsa payına sahip olacaklar. Site konseptiyle tek tip villalardan oluşan projemizde villa içi oda ve banyo seçenekleri ev sahiplerimiz tarafından seçilebilecek. Villalar; bodrumsuzlar için 2 kat 200 m2, bodrumlular için ise 3 kat 300 m2’den oluşmakta. 4+1 veya 5+1 villa seçenekleri olacak olan projede ( bodrumlularda bodrum kat oda sayısı dahil edilmemiştir.) sitenin dört tarafı duvarla çevrili olup site içi hiçbir yolun kamuya terki olmayacak, böylelikle giriş çıkışın tam güvenlikli olduğu siteye dışarıdan kimse giremeyecek ve güvenli bir yaşam oluşturulacak. Her bir villanın resmi eklentisi olan 400 m2 kapalı alan içerisinde fitness salonu, sauna, hamam, giyinme odaları ve duş bölümleri ile cafe bulunan sosyal tesisin, aynı zamanda 1 adet açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve tenis kortuda bulunmakta. Sitenin ön cephesi ile bir yan cephesi tamamen orman ile çevrili rekreasyon alanından oluşmakta. Ayrıca 51.250 m2’lik proje alanının tamamı Büyükçekmece gölüne manzaralıdır. Lansman fiyatı ile satışa çıkardığımız 1. Etap villalarımız siteye ait sosyal tesislerin yanında yer almakta olup girişe en yakın mesafedeki 10 adet villadan oluşmakta. Site konum olarak Tepekent Villa kentinin tam merkezinde arsa değerlerinin en yüksek olduğu bölgede yer almaktadır. Doğanın tüm tatlarını alabileceğiniz İSTANBUL’un en temiz havasını sizde evinizde hissedebilirsiniz.”

Detaylı bilgi ve örnek villamızı ziyaret etmek isterseniz 05326338913 -14 numaralı gsm numaralarından randevu alabilirsiniz.