"Global Düşün, Yerel Uygula"

Yıldırımsan & Aydın Trafo Kompresör İkitelli Showroom Mağazasını açtı

2 min read

Yıldırımsan &Aydın Trafo Kompresör İkitelli Showroom mağaza açılışına sektörün önde gelen markalarının temsilcileri, sanayici ve iş adamları katıldı.

Açılış kurdelesini İstanbul CHP Milletvekili Özgür Karabat’ın kestiği törene Cabani Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaban, İkitelli Çorapçılar Sanayi Sitesi  Başkanı Kazım Özeren, Bahçehirliler Derneği Başkanı Uğur Barış Karabulut, Aydın Trafo Genel Müdürü Emre Tüjment, Satış Müdürü Ersan Toptaş, İstanbul Bölge Müdürü Refik Aksu, Yıldırımsan Kompresör Şirket Müdürü Gökhan Yıldırım, Satış Müdürü Cahit Erdoğan, CHP İlçe Başkanı Mustafa Erdemir ve çok sayıda Başakşehir CHP Meclis Üyesi, İlçe Yönetici ve Üyesi de katıldı.

Yıldırımsan Kompresör’ün 1996 yılında başladığı sektör deneyimine satış ve satış sonrası hizmetleri de ekleyerek sürdürdüğü işletme yolculuğu, çeşitli markaların yetkili bayiliğinin ardından 2013 yılında 53 yıllık sektör tecrübesine sahip Aydın Trafo Kompresör ile kesişti. 7500 m2’si kapalı, toplamda 10.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikalarında üretilen CE, TSE , ISO 9001-2008 kalite ve yeterlilik belgelerine sahip ürünleriyle hizmetlerine devam eden  Yıldırımsan Kompresör’ün Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım’dan açılışa özel bilgiler aldık.

 “ Zeytinburnu Merkez, Gebze Şubemiz ardından İkitelli Showroom Mağazamızla geleceğe dair hedefimiz basınçlı hava sektöründe satış ve satış sonrası  hizmet alanında zaman sınırı olmadan, en kaliteli  ve en hızlı hizmeti vermek. Bu bağlamda teknolojiyi sürekli takip ediyoruz, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın geleceğini şekillendirmekte, müşterilerimize en verimli yatırımları yaptırarak büyüme hedeflerinde rol almak istiyoruz. Yenilenen ürünlerimiz ve sürekli büyüyen profesyonel kadromuzla, en hızlı ve işletmeler için en karlı çözümleri üretmeyi, sektörde lider olmayı hedefliyoruz. Bu özel günümüzde tüm iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.