"Global Düşün, Yerel Uygula"

“Çocuk Felci Aşısına” katkı amaçlı defile daveti

2 min read

Polio Day Farkındalık günü kapsamında 25 Ekim Cuma günü Elite World Istanbul Hotel Taksim’de Moda Tasarımcısı Arzu Yetiş Kocatepe’nin bu güne özel hazırladığı Abiye/Gelinlik defilesi Türkiye’nin önde gelen mankenleriyle podyumda olacak. 

Omurilikteki kasların kasılmasını başlatan sinir hücrelerine zarar veren bir virüs olan Polio’nun yol açtığı bulaşıcı enfeksiyona karşı aşı kampanyasına katkı sağlamak üzere düzenleniyor “Polio Day Farkındalık” defilesi. Etkinlik Rotary 2420. Bölge ve Ispartakule Rotary Kulübü katkıları ile gerçekleşiyor. 

Moda Organizatörü ve Televizyon yapımcısı Uğurkan Erez’in katkıları, Fatih Ömercikoğlu’nun Koreografisi ve Sahne Yönetimi, 11 kişilik profesyonel mankenin sunumu ile gerçekleşecek günde, mankenlerin saç tasarımlarını Profesyonel 6 kişilik ekibiyle Altıer Fashion Academy Hair Desing&Make up üstleniyor. Ünlü Sanatçı ve etkinliğe katkı sağlayacak konukların katılımı ile Moda Tasarımcısı Arzu Yetiş Kocatepe’nin özel olarak bugüne bugüne özel hazırladığı Abiye / Gelinlik Koleksiyonu da beğenilere sunulacak. 

Etkinliğin geliri Polio (Çocuk Felci) Fonuna  aktarılacak. Sizde bu özel defileye katılmak ve kampanyaya destek olmak için yerinizi şimdiden ayırtın. 

Kayıt ve sorularınız için : Mert Kocatepe / Ispartakule RK Dönem Sekreteri

GSM: 0546 715 3600

LCV: 22 EKİM 2019 (Başvuru Son Tarihi)

Yer: Elite World Istanbul Hotel Taksim

Kokteyl: 13:30

Defile: 14:30