Şehrin ortasında yüksek adrenalin, benzersiz deneyim

Şehir içindeki en uzun Zipline hattı

  • 500 metre rüzgarı hisset

Yenilikçi bir aktivite anlayışıyla sınırları zorlayanZipline, şehir içindeki en uzun hattını İsfanbulAVM’de kuruyor. 500 metre uzunluğundaki yeni nesil eğlence hattı, rüzgarı iliklerinize kadar hissettiriyor. Macera tutkunlarına yüksek adrenalin, benzersiz bir deneyim yaşatmayı vaat eden Zipline ile İsfanbul AVM, ‘Eğlencenin Başkenti’  mottosunun hakkını veriyor.

Cesur ve sınır tanımayanlar için şehir içindeki en uzun Zipline hattına ev sahipliği yapan İsfanbul AVM, daha önce hiç hissetmediğiniz benzersiz ve tarifsiz duygulara ulaşmanın en güzel yolunu sunuyor. 

Türkiye’de kurulanZipline hatları Yavuz Sultan Selim Köprüsünü 5 kez çevreliyor

Tutkunun ve adrenalinin verdiği heyecanla halatınızın götürdüğü yere gitme fırsatı sunan Zipline, İstanbul’daki özgür ruhlara sesleniyor.  Adrenalin tutkunlarına benzersiz bir deneyimi 500 metre boyunca saatte 70 km hızla hissettirmeyi amaçlayan Zipline, diğer extreme sporlara nazaran benzersiz oluşuyla öne çıkıyor.  ‘Eğlencenin Başkenti’İsfanbulAVM’yi eğlenceye uçuş noktası haline getiren Zipline, adrenalin tutkunlarını şehir içinde yeni bir heyecan ile buluşturmayı amaçlıyor.

“Hedefimiz yılsonuna kadar 30bin kişiyi Zipline ile tanıştırmak”

Zipline ile ilgili açıklamada bulunan İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, şehir içindeki en uzun Zipline hattına ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. ‘Eğlencenin Başkenti’  mottosunun hakkını verecek projelere imza atmak için yoğun olarak çalıştıklarını belirten Baştürk, AVM sektöründe kalıpları yıktıklarını ve bünyelerindeki spesifik eğlence alanlarıyla bunu kanıtladıklarının altını çizdi. Baştürk, “ 500 metre uzunluğundaki Zipline hattı ile şehir içindeki en uzun hattı macera tutkunlarıyla buluşturuyoruz. Adrenalin dolu dakikalar yaşamak isteyenlere seslenen Zipline ile yılsonuna kadar 30bin kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.Çünkü Zipline; özel yetenek ve eğitim gerektirmeden herkesin güvenli bir şekilde yapabileceği benzersiz bir macera. Bu deneyimi herkesin yaşamasını istiyoruz.  İsfanbul AVM olarak farklı eğlence alanlarını misafirlerimizle buluşturmak en büyük hedefimiz.  Bu nedenle Zipline ile şehir içinde bir ilke imza atmak bizim için çok önemli” dedi.