"Global Düşün, Yerel Uygula"

Rotamız Atamız Resim Yarışmasına Davetlisiniz!

2 min read

Rotary 2420.Bölge ve RotaATA Komitesi’nin birlikte düzenlediği Rotamız Atamız Resim Yarışmasına başvurular başladı. Son başvuru tarihi 15.04.2024 olan yarışma hakkında detaylı bilgiye www.rotaata.org ‘dan ulaşabilirsiniz. Organizasyona dair basın bültenini sizlerle paylaşıyoruz…

Değerli dostlarımız,

Rotary 2420 Bölge RotaAta Komitemiz koordinasyonuyla Bahçeşehir Rotary, Rotaract ve İnteract Kulüplerimiz ev sahipliğinde, proje ortakları Alkent 2000, Bosporus , Küçükçekmece Kulüplerimiz ve İstanbul Okan Üniversitesi işbirliği ile

Cumhuriyetimizin ikinci 100 yılının başladığı 2024 yılına özel olarak Türkiye genelinde farklı yaş gruplarındaki (9-11) – (12-14) – (15-17) tüm öğrencilerimiz için organize edilen “Rotamız Atamız 2024 Resim Yarışması” başvuruları başlamış olup, yarışma teması “Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılının başlangıcında “Rotamız Atamız” ” olarak belirlenmiştir.

Yarışmayı Türkiye genelinde daha geniş kitlelere duyurarak çocuklarımızı bu imkandan yararlandırabilmek için afişlerini dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla,,tüm sosyal medya bağlantılarınızla, bölgenizdeki okullar ve eğitim kurumları ile paylaşarak, tanıdığınız basın mensuplarına ulaştırarak hatta imkanlarınız dahilinde işyerlerine, site panolarına asılmalarını sağlayarak bizlere destek olur musunuz?

su damlasından göle / gölden denize / denizden okyanusa

misali bir su damlası olarak başlayan projemiz proje ortaklarımız ve işbirlikçilerimiz ile önce göl, sonra müşvik ve bonkör sponsorlarımızla deniz oldu. Sizlerin bu önemli katkılarınız ile de okyanus olacak biliyoruz.

Duyarlılığınıza yürekten inanıyor, desteklerinizi bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.”