"Global Düşün, Yerel Uygula"

İpekyol Pre-Fall 2019 koleksiyonu ile sonbahar esintisi

2 min read

Stil gücünü feminen silüetlere taşıyan IPEKYOL Pre-Fall 2019 Koleksiyonu, şehrin hareketine kısa bir mola vererek dinginliğin ve doğallığın kalbine doğru açılmaya hazırlanıyor.

Eşsiz silüetleri feminen tasarımlarıyla buluşturan IPEKYOL Pre-Fall 2019 Koleksiyonu, doğanın kusursuzluğuna gönderme yapan renk kartelasını, geometrik ve keskin hatlara sahip desenlerle buluşturuyor. Zamansız meltemlere eşlik edecek trençkot ve ceketlerse koleksiyonun en güçlü parçaları arasında yerini alıyor…

Farklı dokuların bir araya gelip yepyeni bir yüz oluşturduğu koleksiyonda, dantel ve pili detaylar kusursuzca gömlek ve trikolarda bütünleşiyor. Denim ve pantolonlar ile etkisini sürdüren uçuş uçuş bluzlar, kat kat pili detaylı ceketlerle ikonik bir duruş sergiliyor.

Mevsimin toprak tonlarına gönderme yapan elbiseler, romantik bir forma bürünerek floral desen, volan ve parlak dokularla zenginleşiyor. Tüm göz alıcılığıyla ilgi çeken midi boy etekler, geometrik çizgilerden ilham alarak estetik bir görünüm sunarken, triko ve sweatshirtler ile gündüzden geceye Ipekyol kadınının en zarif halini yansıtıyor.

Takım oyunlarına gönderme yapan ceket ve pantolonlar, modern çizgisi ve kalıplarıyla feminen vücut hatlarını kusursuzca tamamlarken, ofis şıklığınızı yukarıya taşıyor.

Doğanın yansıması kahverengi tonları, yeşilin enerjisi, gold ışıltısı, ilgi çeken mor tonları ve klasik siyah, beyaz ve lacivert üçlemesi koleksiyonda öne çıkan renkler arasında.

Mükemmel yuvarlak formundan, modern dünyaya adapte olan aksesuarlar soyut formlarıyla dikkat çekici bir bütünlük yaratıyor. Küpe ve kolyelerde hakimiyetini sürdüren doğal tonlar, kemik ve gold parıltısını bir arada yansıtmaya hazır. Feminen duruşun öncüsü zebra ve leopar desenli ayakkabılar ve sneaker’lar en dikkat çeken parçalar arasında yer alırken, hem şıklığı hem de spor görünümünüzü destekleyen aksesuarlar yumuşak bir sezon geçişi sunuyor.