"Global Düşün, Yerel Uygula"

Bahçeşehir’de bu sitede “Güzel Şeyler” oluyor

2 min read

Bahçeşehir’in prestijli sitelerinden olan Spradon Quartz, eski kötü günlerini geride bıraktı. 3 yıl önce site sakinlerinin, yüksek aidatlardan ve biriken borçlardan dolayı yönetime karşı başlattıkları eylemler TV ekranlarına kadar çıkmış, yüksek aidatlar ve alınamayan hizmetler site sakinlerini çileden çıkartmıştı. Bu eylemler mevcut site yönetimini erken seçime götürmüş ve yeni yönetimin maliklerden kurulmasına olanak sağlamıştı.

Kat Maliklerin oluşturduğu yeni yönetim göreve geldiği ilk gün birçok sıkıntı ile karşılaşmış, yönetimin hesaplarına blokeler konulmuştu. Kat Maliklerden oluşan Yeni Yönetim, ilk olarak tasarruf tedbirlerini artırdı, devreden borçların çözümünü bulmak için hukuki süreçleri başlattı ve site aidatlarında indirime gitme kararı aldı.

KAT MALİKLER TARAFINDAN İYİ YÖNETİLEN VE GÜZEL İŞLER YAPILAN SİTELER DE VAR


Spradon Quartz sitesinde her geçen gün hizmet kalitesini yükseltmek için çaba ve gayret gösteren yeni yönetim, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda yönetim, siteye yeni yatırımlar yapmış, hizmet kalitesini yükseltmişti. Ayrıca Site Yönetimi, güvenlik kadroları ile ortak çalışmalar yapıp sitenin huzuru ve emlak değerini arttıran çalışmalara imza attı.

Spradon Quartz Site Yönetimi, Yönetim Kurulu Başkanı Bülfer KAPUSUZ, Yardımcısı Mehmet ÖZGÜR ve Muhasip Üye Berna KAYA ile 49 kişiden oluşan profesyonel kadrolarıyla gece gündüz çalışmış ve 1.068 konuttan oluşan, Bahçeşehir’in en büyük sitelerinden biri olan Spradon Quartz sitesinin marka değerini yükseltme vizyonuyla, sitenin emlak değerini 3 dönemde 2.5 kat yükselmesine yardımcı olmuştur. Ayrıca bu süre içerisinde SGK tarafından site yönetimi ödüle layık görülerek ödüllendirilmiştir. Yönetim ayrıca tüm icraatlarında şeffaf bir harcama politikası izleyerek, site de oturan sakinlerin ödedikleri aidatların  her bir kuruşunun yine site için harcandığına emin olmasını sağladı.