"Global Düşün, Yerel Uygula"

Bahçeşehir’den BADER’e ilk sosyal kampanya desteği sokak hayvanları için SG Production’dan geldi!

4 min read

Bahçeşehirliler Derneği’nin (BADER) Bahçeşehir, Ispartakule, Esenkent ve çevresinde bölge halkına dokunan, birlik ve dayanışma ruhunu arttırıp, kamusal sorumlulukları paylaşmaya yönelik ortaklaşa proje talep çağrısına, ilk destek SG Production’dan geldi.

Müzik şirketi, bölgelerinde yaşayan sokak dostlarının sağlık, barınma ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasının devamlılığının olabilmesi adına BADER HÜR PATİLER’le beraber PATİ FON projesini yaşama geçirmeye hazırlanıyor.

“Sevdiklerine En Güzel Hediye Senin Sesin Olsun” sloganıyla çıktıkları bu projede amatör / profesyonel tüm seslere “Karaoke Ses Kayıt Partisi” düzenleyecekler. Bu ses kaydı özel günler için kullanabileceğiniz (doğum günü, nişan, düğün, anneler günü, babalar günü, evlilik yıl dönümü) ya da kendiniz için eğlencesine yapacağınız kalıcı güzel bir anı ve hediye olarak kalacak…  

“Sevdiklerine En Güzel Hediye Senin Sesin Olsun” projesine katılarak; sadece kendinizi ya da yakınlarınızı değil, bölgenizde yaşayan yüzlerce HÜR PATİ dostlarımızı da mutlu edebileceksiniz! Çünkü bu özel kampanyadan elde edilecek gelirlerin yarısı “BADER HÜR PATİLER” fonuna sizin adınıza bağışlanacak.

SG Production &Bahçeşehirliler Derneği (BADER) işbirliği içinde gerçekleşecek projenin bölge halkıyla paylaştığı tanıtım metninde şu detaylara yer verildi.

“Gönüllü insan sayısının arttırılması, daha fazla katkı sağlanmasına teşvik etmek amaçlı Bahçeşehirliler Derneği (BADER) çatısı altında geçtiğimiz aylarda gönüllü üyelerimizin desteği ile “BADER HÜR PATİLER Platformu” kuruldu. Platform çok kısa sürede Esenkent, Bahçeşehir ve çevresinde Esenyurt, Başakşehir Belediyeleri’nin ilgili birimleriyle iş birliği içerisinde kısırlaştırma çalışmalarında roller üstlendi. Yine Platformun çağrısı ile yakın zaman önce kar mağduriyetinde sokaklarda aç kalan dostlara ulaşıldı. Avcılar Yeşilkent ( Küçükçekmece göl çevresi), Bahçeşehir Spradon, Boğazköy ve Hoşdere’de 12 noktada gerçekleşen kuru mama dağıtımlarında 500’ün üzerinde can dostuna kucak açıldı. Toplamda 400 kg’nun üzerinde kuru mama ve 20 kg yaş mama bu noktalara ulaştırıldı. Bu kampanyayı destekleyen, emek veren tüm hayvan severlerimize gönül dolusu sevgilerimizi tekrar tekrar iletiyoruz. 

Semtimizde bir çok gönüllümüz, kendi imkanlarıyla dostlarımıza sağlık, mama, yaşam alanı vb. konularda maddi ve manevi özveriyle destek vermekte! Ama maalesef sokaklarda yaşayan dost sayımızın oranına göre gönüllülükle mücadele veren insan sayısı ne yazık ki yetersiz! Kar ve fırtına gibi dönemlerde gerçekleşen destekler çok anlamlı. Bu desteği sağlayan herkese müteşekkiriz. Fakat; Bu güzel dostlarımızın zor günleri sadece 2-3 gün değil! Sürekliliği olan insan, finans desteği olmadığı sürece haykırışlar devam edecek!       

  SG PRODUCTIONS olarak bundan böyle müzik prodüksiyon hizmetlerimizin yanında amatörler için sunduğumuz Karaoke Ses Kayıt Partisi hizmetinden elde edilen gelirin yarısına yakınını Bahçeşehirliler Derneği’nin (BADER) kurduğu “BADER HÜR PATİLER PLATFORMUNUN”  çalışmalarına katkı sağlamak üzere oluşturulan fona bağışlayacağız.  Amacımız bir nebze de olsa sosyal sorumluluğu paylaşmak ve dostlarımıza mini bir fon oluşturabilmek.
300-TL’den satışını gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Karaoke Ses Kayıt Ücretinin yarısını  satın alan kişi adına tarafımız, BADER hesabına bağış olarak yatıracak. 1997’de kurulan derneğimiz 24 yıldır hiçbir kamu kurumundan destek almaksızın yaşamını başarılı projeleri ve sadece gönüllülerin katkılarıyla bugüne dek sürdürdü. İyi niyetlerle oluşturulan bu projemizin  bölgemiz işletmeleri, iş adamları ve bölge yaşayanları için farklı kampanya önerileri oluşturmaları adına örnek teşkil etmesini temenni ediyoruz. “

Online Başvuru Linki: https://wa.me/c/905309119848